Угода

Політика конфіденційності

 

Призначений для користувача договір – юридичний документ, який регулює відносини між споживачем послуг інтернет-ресурсу (користувачем), і постачальником – безпосередньо сайтом. У зазначену угоду обов'язково включена глава під назвою «Політика конфіденційності». Рекомендується ознайомитися з інформацією повністю до початку взаємодії із сайтом.

Інформаційний збір і обробка: цілі


В рамках чинного законодавства сайт накопичує інформацію технічного, особистого характеру. Мається на увазі прізвище, ім'я користувача, діючий номер телефону, відомості про електронну поштову скриньку. Крім того, автоматично фіксуються IP-адреси.

Метою збору відомостей є:

 • Ідентифікація клієнта на сайті.
 • Оптимізація взаємодії з інтерфейсом ресурсу.
 • Встановлення якісного та швидкого зворотного зв'язку.
 • Визначення місцезнаходження клієнта для захисту від шахрайства зі сторони.
 • Формування актуальної статистики.


Крім того, персональні дані потрібні для ефективної і швидкої технічної підтримки в разі необхідності, а також формування корисних розсилок.

Кінцевим завданням маніпуляцій із зазначеними відомостями споживача послуг є забезпечення коректної, зручної і безпечної діяльності сайту.


Перелік умов, що стосуються приватності


Заповнюючи відповідне поле, споживач послуг повністю підтверджує згоду з діючими вимогами і умовами інтернет-ресурсу. У разі незгоди з викладеними діями, треба негайно припинити взаємодію з сайтом.

Передбачені наступні пункти:

 • Автоматична систематизація приватних даних споживача послуг.
 • Використання інформації, надання доступу до неї у випадках, передбачених законом.
 • Дії з особистою інформацією: збір і зберігання.
 • Уточнення, оновлення відомостей, при необхідності – їх зміна.
 • Вилучення, знеособлення відомостей, якщо буде потрібно.
 • Блокування/видалення акаунта користувача згідно з низкою прописаних в документі причин.


Користувачем враховується, що Політика конфіденційності охоплює повноцінний обсяг отриманої приватної інформації.


Правові аспекти та зобов'язання сторін


Сторона, іменована Користувачем, зобов'язується надавати актуальну і правдиву особисту інформацію, яку необхідно викласти, згідно з Угодою користувача. Якщо дані з часом будуть змінені, клієнту сайту необхідно вчасно довести до відома адміністрації ресурсу, за допомогою заповнення реєстраційної форми новими відомостями.

Недостатньо уважне ставлення користувача до захисту власних відомостей (наприклад, складання недостатньо складних паролів) не підпадає під відповідальність сайту.

У свою чергу адміністрація зобов'язується використовувати інформацію виключно для вищевказаних цілей, не розголошувати її стороннім особам, крім випадків, передбачених законом. Захист конфіденційної інформації - пріоритетний напрямок роботи служби безпеки сайту. Особисті відомості не можуть бути опубліковані, продані або розголошені. Працює з приватною інформацією обмежена кількість співробітників, її збір і обробка часто проводиться в автоматичному і агрегованому режимі.

Розробник інтернет-ресурсу має право доцільного коригування як Угоди користувача, так і Політики конфіденційності приватних відомостей. Споживач послуг сайту зобов'язується своєчасно знайомитися з оновленнями документа.

Актуальний варіант документа знаходиться на сайті.