Головна/ Блог

БЛОГ ПРО МАРКЕТИНГ І РОЗРОБКУ САЙТІВ

Простою мовою про складне

У сучасному світі, попри велику кількість різноманітної інформації часом все одно буває складно знайти відповіді на ваші запитання. Ми постараємося виправити це упущення. Приємного читання!
22 Червня 2022р.

Pinta Webware - Блог: "МВП Проект як Тренд 2022 року"

Фахівці нашої кампанії, у новій статті, підготували для вас інформацію про тредна 2022 року в IT-сфері. Приклади успішних ідей як і прогоріти на страте за умов жорсткої конкуренції.

04 Серпня 2020р.

Google SERP 2020

Новинки та корисні функції для власників веб-сайтів і веб-майстрів

03 Серпня 2020р.

Магазин на Фейсбук: що, навіщо і за скільки?

Чудовий торговий майданчик для успішного онлайн-бізнесу!

11 Лютого 2019р.

Порівняння CMS. Частина перша

Короткий огляд декількох CMS з відкритим кодом — від простих, на яких ви зможете самостійно адмініструвати сайти і вносити контент, і до тих, які вимагають або певного досвіду, або найнятого фахівця.

11 Лютого 2019р.

Тестування сайту

Тестування сайту - процес настільки ж важливий, наскільки часто недооцінений або зовсім проігнорований. Деякі пункти на етапі тестування мають особливу важливість - саме про них піде мова нижче.

03 Листопада 2018р.

Семантичне ядро

Що таке семантичне ядро, з чим його "їдять" і як "готують"? Які програми можуть вам допомогти? У чому полягають головні фішки?

02 Листопада 2018р.

Аудит сайту

З чого починається просування сайту в пошукових системах? Що потрібно, щоб він потрапив на першу сторінку пошукової видачі Google і Yandex? Щоб досягти в цьому успіху, необхідно на самому початку виявити всі «вузькі місця» і недоліки web-ресурсу, які тягнуть його вниз, тобто заважають просуванню до ТОПу.

02 Листопада 2018р.

Навіщо магазину мобільний додаток?

Багато в Ecommerce бізнесі замислюються над додатком для свого онлайн-магазину. Чи будуть виправдані вкладення? Наш список причин, чому все-таки варто це зробити.