Головна/ Блог

БЛОГ ПРО МАРКЕТИНГ І РОЗРОБКУ САЙТІВ

Простою мовою про складне

У сучасному світі, попри велику кількість різноманітної інформації часом все одно буває складно знайти відповіді на ваші запитання. Ми постараємося виправити це упущення. Приємного читання!
04 Серпня 2020р.

Google SERP 2020

Новинки та корисні функції для власників веб-сайтів і веб-майстрів

03 Серпня 2020р.

Магазин на Фейсбук: що, навіщо і за скільки?

Чудовий торговий майданчик для успішного онлайн-бізнесу!

11 Лютого 2019р.

Порівняння CMS. Частина перша

Короткий огляд декількох CMS з відкритим кодом — від простих, на яких ви зможете самостійно адмініструвати сайти і вносити контент, і до тих, які вимагають або певного досвіду, або найнятого фахівця.

11 Лютого 2019р.

Тестування сайту

Тестування сайту - процес настільки ж важливий, наскільки часто недооцінений або зовсім проігнорований. Деякі пункти на етапі тестування мають особливу важливість - саме про них піде мова нижче.

03 Листопада 2018р.

Семантичне ядро

Що таке семантичне ядро, з чим його "їдять" і як "готують"? Які програми можуть вам допомогти? У чому полягають головні фішки?

02 Листопада 2018р.

Аудит сайту

З чого починається просування сайту в пошукових системах? Що потрібно, щоб він потрапив на першу сторінку пошукової видачі Google і Yandex? Щоб досягти в цьому успіху, необхідно на самому початку виявити всі «вузькі місця» і недоліки web-ресурсу, які тягнуть його вниз, тобто заважають просуванню до ТОПу.

02 Листопада 2018р.

Навіщо магазину мобільний додаток?

Багато в Ecommerce бізнесі замислюються над додатком для свого онлайн-магазину. Чи будуть виправдані вкладення? Наш список причин, чому все-таки варто це зробити.

02 Листопада 2018р.

Етапи SEO просування

Що таке SEO-оптимізація і навіщо вона потрібна? Основні етапи для виведення сайту в ТОП.