Головна/ Pinta - Техпідтримка

Надійна Техпідтримка

Супровід сайту

Оптимізація сайту

Ліквідація збоїв, неполадок

Лікування від вірусів

Супровід сайту

Веб-сайт є незамінною візитівкою компанії, її обличчям в інтернет-просторі. Зневага до оформлення сайту може серйозно загальмувати приплив нових користувачів або відштовхнути старих. Щоб попередити подібне, необхіднім  графічний та інформаційний супровід сайту. Веб-студія "Pinta" готова надати ці послуги, організувати внесення своєчасних доповнень і змін до Вашого ресурсу, правити технічну складову і естетичний вигляд сайту. 

Оптимізація сайту

Бувають ситуації, коли сайт начебто працює, але якось не так. Довго вантажить, наприклад, або підвисає при переході на певну сторінку. Проблема може бути як в повільному інтернеті користувача або слабкому пристрої (близько половини інтернет-користувачів входять на сайти з мобільних), так і в самому сайті - перевантаженість хостингу, похибки коду й інше. В кожному окремому випадку сайту необхідна технічна оптимізація. Ми проведемо ретельний аудит сайту, щоб з'ясувати в чому криється проблема і вирішимо будь-яке "якось не так".

 

Ліквідація збоїв, неполадок

Далеко не завжди робота сайту стовідсотково налагоджена, і часто спливають помилки, які варіюються від прикрих неприємностей, що псують функціональність, до критичних помилок, через які робота сайту стає неможливою в принципі. Ліквідація збоїв і неполадок є одним із завдань з внутрішньої оптимізації сайту. Наші фахівці проведуть технічний аудит, а також аудит безпеки й юзабіліті, усунуть будь-які несправності, оптимізують роботу в Robot.txt, вирішать проблему загадкової помилки 404 і повільних сторінок, адаптують роботу ресурсу на мобільних пристроях, налаштують кнопки сайту, "полагодять" дизайн і багато іншого.

Лікування від вірусів

Віруси, так само як і хакерські атаки - раптова і вкрай неприємна, а часто навіть небезпечна подія. Віруси можуть бути викликані слабким захистом сайту і представляти собою такі явища, як спам-реклама "лівих" ресурсів, шкідлива активність в коментарях і на форумі, зараження комп'ютерів користувачів, і як наслідок - блокування сайту пошуковою системою. Ми пропонуємо повний комплексний аудит Вашого сайту, професійне "лікування" і надійний довготривалий захист від повторних зломів.